| Adedi: | 200 adet |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Pazar | Küresel Pazar |
| Çıkış Gücü | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Çıkış Frekansı | 50/60HZ |
| Paket | PE torba ve karton |
| Verimlilik | ≥85% |
| Giriş Voltajı | 120-240V AC |
| Çıkış Voltajı | 12V/24V DC |
| Çıkış Tipi | Tek |
Titreşimsiz LED sürücü, sabit voltaj, 220-240V, ayna, dolap, mobilya uygulamaları için güç kaynağı
| Adedi: | 200 adet |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Pazar | Küresel Pazar |
| Çıkış Gücü | 18W/30W/60W/80W/90W |
| Çıkış Frekansı | 50/60HZ |
| Paket | PE torba ve karton |
| Verimlilik | ≥85% |
| Giriş Voltajı | 120-240V AC |
| Çıkış Voltajı | 12V/24V DC |
| Çıkış Tipi | Tek |
Titreşimsiz LED sürücü, sabit voltaj, 220-240V, ayna, dolap, mobilya uygulamaları için güç kaynağı