| Adedi: | 200 adet |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Su geçirmez derecesi | IP20 |
| Giriş | AC100-120V |
| Garanti | 3 yıl |
| Onaylama | FCC'ye göre EMC. |
30W LED Sürücü,120Vac'tan 24Vdc'ye sabit gerilim çıkışı,LED Güç kaynağı, Light Bar, String Light, UL, CB, RoHS için
2008 yılında kurulan, biz LED Sürücü, Sensör ve Kabine aydınlatma ve banyo aynası için anahtar için profesyonel üreticisiyiz.
Hammaddemiz %100 denetimden geçecek ve son ürün 24 saat sürecek.
Biz No.1 binada yer alıyoruz, No. 253, Junma Road, Hengli Town, Dongguan City, Guangdong Province, China, 523460
%30 ön ödeme ve%70 nakliye öncesi
| Adedi: | 200 adet |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Özellik | Değer |
|---|---|
| Model | UL 30-24V |
| Çıkış Gücü | 30W |
| Su geçirmez derecesi | IP20 |
| Giriş | AC100-120V |
| Garanti | 3 yıl |
| Onaylama | FCC'ye göre EMC. |
30W LED Sürücü,120Vac'tan 24Vdc'ye sabit gerilim çıkışı,LED Güç kaynağı, Light Bar, String Light, UL, CB, RoHS için
2008 yılında kurulan, biz LED Sürücü, Sensör ve Kabine aydınlatma ve banyo aynası için anahtar için profesyonel üreticisiyiz.
Hammaddemiz %100 denetimden geçecek ve son ürün 24 saat sürecek.
Biz No.1 binada yer alıyoruz, No. 253, Junma Road, Hengli Town, Dongguan City, Guangdong Province, China, 523460
%30 ön ödeme ve%70 nakliye öncesi