| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD2.4/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Item No. | AEK-IR-C |
|---|---|
| Rated Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Hand wave |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension(mm) | L65xW54xH11.2mm |
| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD2.4/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Item No. | AEK-IR-C |
|---|---|
| Rated Voltage | DC12/24V |
| Output Current | 100mA |
| Control Mode | Hand wave |
| Dimming Range | 10%-100% |
| Dimension(mm) | L65xW54xH11.2mm |