| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD1.29/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Item No. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Rated Output Voltage | 100-240V |
| Output Current | 1000mA |
| Output Power | 120/240W |
| Dimension(mm) | 39*22*14mm |
| Control Signal Voltage | 12-24V |
| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD1.29/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Item No. | AEK-HC-01 |
|---|---|
| Rated Output Voltage | 100-240V |
| Output Current | 1000mA |
| Output Power | 120/240W |
| Dimension(mm) | 39*22*14mm |
| Control Signal Voltage | 12-24V |