| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD2.58/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| No. | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Adlık Voltaj | DC12/24V |
| Çıktı Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | El sallama |
| Karanlıklandırma aralığı | % 10 - % 100 |
| Boyut ((mm) | L65xW54xH11.2mm |
| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD2.58/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| No. | AEK-IR-CCT |
|---|---|
| Adlık Voltaj | DC12/24V |
| Çıktı Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | El sallama |
| Karanlıklandırma aralığı | % 10 - % 100 |
| Boyut ((mm) | L65xW54xH11.2mm |