| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD1.72/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| No. | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | DC12/24V |
| Çıktı Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | Dokunmak. |
| Karanlıklandırma aralığı | % 10 - % 100 |
| Boyut ((mm) | 65*54*11.2mm |
| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD1.72/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| No. | AEK-TS-01-IP44 |
|---|---|
| Çıkış Voltajı | DC12/24V |
| Çıktı Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | Dokunmak. |
| Karanlıklandırma aralığı | % 10 - % 100 |
| Boyut ((mm) | 65*54*11.2mm |