| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD2.12/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün No. | AEK-TS-02-IP44 |
| Anma Gerilimi | DC12/24V |
| Çıkış Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | Dokunmatik |
| Karartma Aralığı | 10%-100% |
| Boyut(mm) | U109xG60xY11.2mm |
| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD2.12/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün No. | AEK-TS-02-IP44 |
| Anma Gerilimi | DC12/24V |
| Çıkış Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | Dokunmatik |
| Karartma Aralığı | 10%-100% |
| Boyut(mm) | U109xG60xY11.2mm |