| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD4.25/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün No. | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Anma Gerilimi | DC12/24V |
| Çıkış Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | Dokunmatik/Mikrodalga |
| Karartma Aralığı | %10-%100 |
| Boyut (mm) | U109xG60xY11.2mm |
| Adedi: | 200 adet |
| fiyat: | USD4.25/pcs |
| Standart Paketleme: | PE Torba ve Karton |
| Teslim süresi: | 25-35 gün |
| Ödeme yöntemi: | T/T |
| Tedarik Kapasitesi: | Yılda 15 Milyon set |
| Ürün No. | AEK-TS/RS-03-IP44 |
|---|---|
| Anma Gerilimi | DC12/24V |
| Çıkış Akımı | 100mA |
| Kontrol Modu | Dokunmatik/Mikrodalga |
| Karartma Aralığı | %10-%100 |
| Boyut (mm) | U109xG60xY11.2mm |